Добровільній пожежній команді с. Стрілецьке передали пожежну машину

Дата: 19.07.2021 12:18

В неділю, 18 липня, рятувальники з Польщі та Нідерландів передали місцевій добровільній пожежній команді с. Стрілецьке пожежну машину з усіма необхідними технічними пристроями. Співпраця мостиських пожежників з польськими рятувальниками триває вже декілька років. На урочистому врученні були присутні представники міської ради, РС ГУ ДСНС, Генконсульства РП у Львові, польські та нідерландські рятувальники, громада с. Стрілецьке. Також усі охочі оглянули оснащення пожежного автомобіля та можливості мотопомпи.

На даний час крім 26 ДПРЧ у м. Мостиська діє підрозділ добровільної пожежної охорони у с. Черневе та місцева пожежна охорона у с. Берегове.

Мостиською міською радою проводиться робота щодо збільшення пожежно-рятувальних підрозділів з метою забезпечення пожежної безпеки на території громади.