Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних ресурсів

Дата: 15.07.2021 17:15

Мостиська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних ресурсів.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

• освіта вища  за освітньо – кваліфікаційним рівнем, бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою;
  • рекомендовано стаж роботи на посадах в галузі земельних відносин не менше 2х років.

Кандидатам на заміщення вакантних посад необхідно подати:

• заяву про участь у конкурсі,;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції”.

Документи приймаються протягом 30-ти днів з дня опублікування цього оголошення, в приміщенні Мостиської міської ради за адресою: м.Мостиська, вул.Грушевського,6.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається секретарем міської ради, телефони для довідок 0673551635.

Перелік питань для складання іспиту з урахуванням функціональних повноважень   відділу земельних ресурсів

1. Повноваження сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин.
  2. На які категорії земель поділяються земельні ділянки за основним видом цільового призначення.
  3. Хто набуває право постійного користування земельною ділянкою із земель державної та комунальної власності.
  4. Порядок встановлення земельних сервітутів.
  5. Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам.
  6. Які землі належать до земель сільськогосподарського призначення.
  7. Чи можуть землі сільськогосподарського призначення передаватись у власність іноземцям, особам без громадянства, іноземним юридичним особам та іноземним державам.
  8. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами.
  9. Підстави припинення права власності на земельну ділянку.
  10. Відповідальність за порушення земельного законодавства.
  11. Порядок передачі земельних ділянок в оренду.
  12. Мета землеустрою.
  13. Органи, що вирішують земельні спори.
  14. Хто може бути покупцями земель сільськогосподарського призначення?
  15. Конфіскація земельної ділянки.