Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 15.07.2021 14:52

08 липня - 14 липня 2021р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 169 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 12 закладів громадського харчування, 50 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 69 об’єктів торгівлі промисловими товарами, 9 перукарень, інші об’єкти – 29 (аптеки, ательє, банк, стоматологічний кабінет, лабораторія «Ескулаб»,  МКП «Водоканал»).

Перевіряючи  виконання  протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.

На всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки.