Міський голова Мирослава Пельц нагородила подякою молодого рятівника

Дата: 14.07.2021 14:57

Сьогодні, 14 липня, Мостиський міський голова Мирослава Пельц нагородила подякою і грошовою премією жителя села Твіржа Богдана Захарка  за проявлену ним сміливість, мужність і вміння. Нещодавно юнак врятував на водоймі малолітнього хлопчика і його батька, жителів села Твіржа, та надав їм разом з товаришем першу домедичну допомогу.

Саме завдяки своєчасним діям цієї молодої людини врятовано людське життя.

Такий вчинок викликає захоплення і гордість за те, що є в нас небайдуже молоде покоління, яке вміє і знає як себе поводити в подібних ситуаціях.

Разом з тим закликаємо  мешканців громади бути відповідальними за своє життя і життя своїх дітей. Не купатись в місцях не призначених  для таких цілей. Особливо небезпечно це робити коли немає нікого поруч, хто б міг прийти на допомогу в потрібний час.

На вебсторінці міської ради в розділі «Цивільний захист - Важливо» розміщена довідкова інформація щодо правил поведінки на воді та дій щодо порятунку потерпілих.