Семінар з платниками про можливості електронних сервісів та РРО

Дата: 12.07.2021 11:05

Фото без опису09.07.2021 року начальник Мостиської ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Василь Дутко провів семінар для платників податків з питань порядку використання Електронного кабінету платника для подання звітності, сервісів ДПС, листування з податковою службою та РРО.

Він також роз’яснив як отримати електронний цифровий підпис для його подальшого використання в Електронному кабінеті, як отримати довідку про доходи, не відвідуючи податкову.Учасники навчання отримали чимало корисної інформації щодо електронних сервісів ДПС, використання яких збереже їх час та зробить спілкування з податковою службою комфортним.

Найбільш підприємці цікавилися як у  2021 році щодо змін у застосуванні РРО, чи зобов’язані платники єдиного податку першої групи застосовувати РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у випадку проведення розрахунків виключно в безготівковій формі, чи потрібно підприємцю реєструвати касовий апарат, хто може отримати програмне забезпечення від податкової служби, для чого створюються електронні копії розрахункових документів, чеків тощо.