Відбулася нарада зі старостами сіл громади

Дата: 09.07.2021 12:43

Сьогодні, 9 липня, відбулася нарада зі старостами сіл громади.

Сімейний лікар, сертифікований спеціаліст з вакцинації Ольга Данчівська розповіла про вакцинацію населення від COVID-19. Старостам було наголошено на необхідності ведення роз’яснювальної роботи серед населення, розвіювати усі міфи щодо вакцинації та на власному прикладі показати позицію. Сімейна лікарка розповіла про переваги вакцинації,  спростувала неправдивs дані та наголосила, що наявність антитіл не є протипоказом для вакцинації.

Спеціаліст з питань соціального захисту населення розповіла про соціальні послуги, необхідні документи та порядок в ПК «Соціальна громада».

Директор МКП «Житловик» Януш Осядач інформував про порядок роботи техніки щодо розчищення ровів на території громади та про ремонт моста. Також наголосив на необхідності дотримання правил благоустрою жителями громади, та ведення роз’яснювальної роботи з боку старост сіл.

Підсумовуючи нараду міський голова Мирослава Пельц надала відповідні роз’яснення та доручення.