Мостиська міська рада

Львівської області

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 08.07.2021 14:07
Кількість переглядів: 477

Фото без опису

1-7 липня 2021 р. фахівцями Мостиського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції та органів місцевого самоврядування, проведено 123 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 14 закладів громадського харчування, 40 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 53 об’єкти торгівлі промисловими товарами, 3 перукарні, інші об’єкти – 13 (аптеки, ательє, банк, МКП «Водоканал»).

За результатами виявлених порушень складено 3 протоколи відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи  виконання  протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці Держпродспоживслужби щоденно надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках та місцях масового скупчення людей.      

На всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора