Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 02.07.2021 12:44

Сьогодні, 2 липня, відбулося засідання виконавчого комітету міської ради.

Начальник служби у справах дітей міської ради Віктор Копач доповідав   щодо питань захисту прав та законних інтересів дітей, про забезпечення діяльності дитячих будинків сімейного типу у с. Пнікут, с. Підгать, с. Завада.

У зв’язку зі зверненням жителів с. Санники виконком прийняв рішення про встановлення додаткового світильника на лінії вуличного освітлення у даному селі.

Також у зв'язку зі зверненнями жителів громади затверджено порядок надання статусу «будинок садибного типу» малоквартирним житловим будинкам.

Членами виконкому прийнято рішення про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Мостиської громади, реабілітованим жертвам політичних репресій, з фондів голови та депутатів міської ради, а також затверджено план основних заходів цивільного захисту Мостиської міської ланки на ІІ півріччя 2021 року.