Відбулася XII позачергова сесія Мостиської міської ради

Дата: 01.07.2021 11:08

Вчора, 30червня, відбулася XII позачергова сесія Мостиської міської ради VIII скликання.

У зв’язку з недостатньою кількістю води на поверхневому водозаборі р. Зелена Кривуля, що унеможливлює централізоване водопостачання в м. Мостиська, депутати надали дозвіл МКП «Водоканал» на забір води з р. Вишня. В. о. директора МКП «Водоканал» Станіславу Матису доручено невідкладно провести лабораторні дослідження на хіміко-бактеріологічний аналіз води на визначення  можливості постачання її населенню.

Також затверджено технічну документацію щодо інвентаризації земельної ділянки в м. Мостиська по вул. Я. Мудрого, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони  здоров’я та соціальної допомоги (поліклініка).

Завершуючи засідання депутати затвердили проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 0,0050 га, що розташована у м. Мостиська, по вул. Івана Павла ІІ. Дана ділянка буде продана у власність на земельних торгах у формі аукціону.