Відбулася X позачергова сесія Мостиської міської ради

Дата: 15.06.2021 15:53

Вчора, 14 червня, відбулася Х позачергова сесія Мостиської міської ради VIII скликання.

Засідання розпочалося із затвердження проектної документації будівництва лінії вуличного освітлення в с. Черневе. Додатково буде встановлено 6 світильників та змонтовано заземлення. Внесено зміни до показників бюджету міської ради: виділено 300 тис. грн. для будівництва спортивного майданчика зі штучним (наливним) покриттям по вул. Перемишльська, 3А в м. Мостиська тощо.

Депутати затвердили положення про комунальну установу Центр надання соціальних послуг Мостиської міської ради, яка створена шляхом злиття територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міської ради та Мостиського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Також депутати розглянули ряд земельних питань.