Юридичним та фізичним особам необхідно оформити дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Дата: 14.06.2021 11:08

Фото без описуМостиська міська рада повідомляє про те, що юридичним та фізичним особам, які мають розміщену зовнішню рекламу, необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міської ради за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 3 для оформлення дозволу на розміщення зовнішньої реклами в термін до 01.07.2021 р. В іншому випадку рекламні засоби підлягають демонтажу. Згідно з Правилами розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Мостиської міської ради, затверджених рішенням сесії Мостиської міської ради від 23.04.2021р. № 5, дозвіл необхідно оформляти незалежно від форми власності об’єктів (приватної, державної чи комунальної) на яких розміщений рекламний засіб.