Директор ОЗ "Твіржанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ЗДО" презентувала роботу закладу

Дата: 10.06.2021 15:09

9 червня 2021 року Світлана КНИШИК, директорка ОЗ "Твіржанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів-ЗДО" презентувала роботу закладу освіти за 2020/2021 н. р.

На заході були присутні:

Мирослава ПЕЛЬЦ - Мостиський міський голова;

Олег ПАСКА - директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації;

Ірина СИСЛЮК - начальниця відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації;

Надія ГНАТОВСЬКА - начальник відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради;

Ганна АНДРАШ, Марія БІШКО, Марія МАРТИН, Олексій ПОВХ - методисти відділу освіти, молоді та спорту Мостиської міської ради;

Михайло ЧУРА - староста села Твіржа.

Також на звітуванні були присутні педагогічний, технічний, батьківський колективи, школярі (учнівське самоврядування).

Питання виховання особистості - одне з найголовніших для сучасного закладу. І це зрозуміло: новому суспільству потрібна людина - високоосвічена, інтелігентна та, найголовніше, національно свідома! Це людина, у якої багатий внутрішній світ, і такого випускника власне виховує даний заклад.

Багато слів вдячності, нагород, квітів отримала Світлана Іванівна - це заслужено.