Щодо святкування Дня міста Мостиськ

Дата: 10.06.2021 12:15
Кількість переглядів: 2026

Офіційна інформація з Мостиської міської ради щодо святкування Дня міста.

Коронавірусна статистика за останні дні свідчить про зміну карантинного зонування на території всієї країни. Згідно даних, опублікованих Міністерством охорони здоров'я, вже із середи, 9 червня, українці з різних регіонів можуть насолоджуватися послабленням обмежень, які характерні для "зеленої" карантинної зони.

Попри те, що "зелена" карантинна зона має мінімальну кількість обмежень, повернення до неї не скасовує виконання окремих правил для захисту наших співвітчизників від коронавірусу.

Зважаючи на цю ситуацію, та враховуючи темпи вакцинації від корона вірусної недуги, Мостиська міська рада розглядає можливість перенесення урочистостей присвячених Дню міста Мостиськ на 14 жовтня цього року, в день коли вся України святкує День захисників України та свято Покрови Пресвятої Богородиці.