Депутати міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України щодо порядку оформлення субсидій

Дата: 31.05.2021 17:35

Сьогодні, 31 травня, депутати Мостиської міської ради звернулися до Кабінету Міністрів України щодо порядку оформлення субсидій в Україні.

14 квітня 2021 року Кабінет міністрів України ухвалив антисоціальну Постанову № 420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою з 1 травня 2021 року вводиться новий порядок оформлення субсидій в Україні.

Уряд серед іншого ухвалив рішення, що всі субсидіанти мають з 1 травня подати заново заяви і декларації про доходи/видатки до управлінь соцзахисту, змусивши біля 3 млн осіб подавати новий пакет документів в управління соцзахисту. Особливо цинічним це виглядає під час пандемії, коли потрібно дотримуватися жорстких правил безпеки, масочного режиму, уникати скупчень людей тощо.

Звернення депутатів міської ради