Відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради

Дата: 31.05.2021 17:09

28 травня відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради.

Засідання розпочалося із закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої та дошкільної освіти громади. Це дає можливість повного і своєчасного обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів (від 5 до 18 років), дотримання конституційних вимог щодо охоплення їх навчанням для здобуття повної загальної середньої освіти та у зв’язку із приєднанням нових закладів освіти.

Відповідно до звернення жителів будинків 12, 13 по пл. Ринок, виконавчий комітет погодив закриття брами в прохідній частині дворової території будинку по пл. Ринок, 13 в м. Мостиська. Прохід буде закритий щодня з 22:00 до 07:00 год, за умови безперешкодного цілодобового доступу до нього жителями сусідніх будинків.

Було присвоєно поштові адреси будівлям, а також відповідно до звернень було надано одноразову грошову допомогу мешканцям громади з фонду депутатів міської ради та допомогу на поховання.