У Мостиській громаді відзначили 92-річчя від дня народження Романа Іваничука

Дата: 28.05.2021 14:16

З нагоди 92-річчя від дня народження Романа Іваничука, у бібліотеках громади експонувалися книжкові виставки.

Роман Іваничук - видатний український письменник, громадський діяч, один з організаторів Товариства української мови ім. Шевченка, Народного Руху України, член Спілки письменників України (з 1960), народний депутат України (1990–1994), заслужений працівник культури України, Лауреат Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка.

Автор близько п'ятнадцяти історичних творів,в яких він намагається заповнити білі плями в нашій історії,майстерно відтворює епоху,розповідає про видатних діячів України минулих років.

У бібліотеці с. Княгиничі була оформлена виставка книг: "Легендарний український письменник", у бібліотеці с. Пнікут експонується книжкова виставка :«Дороги вольні і невольні», у Хоросницькій бібліотеці підготовлена книжкова викладка книг автора.