Мостиська міська рада

Львівської області

В Україні проводився Тиждень безпеки дорожнього руху

Дата: 27.05.2021 12:05
Кількість переглядів: 610

Фото без опису

З 17 до 23 травня відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН про «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі» A/74/L.86 в Україні проводився Тиждень безпеки дорожнього руху (надалі - Тиждень). В рамках Тижня був проведений один з найважливіших заходів – Форум безпеки дорожнього руху, який відбувся 19 травня за участі найкращих фахівців країни в галузі транспорту та інфраструктури.

З доповідями виступили представники Комітету ВРУ з питань інфраструктури та транспорту, Міністерства інфраструктури України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Державного агентства автомобільних доріг України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Моторного (транспортного) страхового бюро України, ГО «Асоціація пішоходів України» та інші.

Були обговорені заходи, реалізовані в рамках державної цільової Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху минулого періоду до 2020 р. та їх вплив на нинішню ситуацію з дорожньо-транспортним травматизмом в країні, а також плани щодо впровадження нових, схвалених Урядом, Стратегії та Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2023-2024 рр.

Йшлося також про актуальні питання у сфері безпеки пасажирських та вантажоперевезень в Україні, навчання та підтвердження кваліфікації працівників транспорту, налагодження процесів автоматизації та цифровізації галузі. Окреслені плани щодо будівництва та поточного капремонту доріг, мостів та розв’язок, впровадження нових інженерних рішень в дорожній інфраструктурі, що вплинуть на зниження рівня аварійності на автошляхах.

Підіймалися питання страхового врегулювання наслідків ДТП та деякі юридичні аспекти захисту прав пішоходів.

З повною трансляцією заходу можна ознайомитися на YouTube-каналі за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=HYW1HswyJXU&t=3s.

Запитання до учасників заходу можна надсилати на електронну адресу zapyt@medtransvp.com.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора