До уваги аграріїв!

Дата: 27.05.2021 10:47

Фото без описуРозпочалася гаряча та відповідальна пора. У зв’язку з сезоном обробки полів та садів хімічними засобами захисту рослин Мостиська міська рада звертає вашу увагу на необхідністі суворого дотримання регламентів застосування пестицидів при проведенні заходів щодо захисту рослин.

Згідно ст. 37 Закону України «Про бджільництво», фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації (радіо, місцева газета, телебачення, інші засоби інформації) попередити пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. Всі роботи з пестицидами слід проводити в ранкові (до 10) і вечірні (18-22) години при мінімальних повітряних потоках. У період проведення робіт у радіусі 200 м від меж ділянок, що обробляються, повинні бути встановлені попереджувальні написи.

Також нагадуємо пасічникам про необхідність проведення реєстрації пасіки в Мостиській міській раді.