В Мостиській  ДПІ проведено семінар з платниками податків

Дата: 18.05.2021 09:54

Фото без описуВ Мостиській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області 18.05.2021 року проведено семінар з платниками податків по питанню  РРО.

На запитання підприємців відповідав начальник Мостиської ДПІ Василь Дутко.

Найбільш підприємці цікавилися як у  2021 році щодо змін у застосуванні РРО, чи зобов’язані платники єдиного податку першої групи застосовувати РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у випадку проведення розрахунків виключно в безготівковій формі, чи потрібно підприємцю реєструвати касовий апарат, хто може отримати програмне забезпечення від податкової служби, для чого створюються електронні копії розрахункових документів, чеків тощо.

Під час зустрічі підприємці висловили зацікавленість в оперативному отриманні інформації про податки та діяльність податкової служби.