Сімейна лікарка Пнікутської АЗПСМ Ольга Данчівська пройшла освітній курс для фахівців первинної ланки медицини

Дата: 17.05.2021 11:12

14-16 травня у Бердянську Запорізької області проходив освітній курс для фахівців первинної ланки охорони здоров’я.

Організаторами заходу були: ГО «Академія сімейної медицини України», ГО «Українська Академія Педіатричних Спеціальностей». Україно-швейцарський проєкт «Розвиток медичної освіти» підтримує захід з 2020 року.

На заході мотивували лідерів думок, агентів змін у ПМД до поширення прогресивних ідей у власних колективах, які формуватимуть професійну, проактивну спільноту фахівців сімейної медицини. У курсі застосовувались сучасні навчальні методики й формати, що допомогли опанувати актуальні знання й практичні навички.

Участь у даному курсі взяла сімейний лікар Пнікутської АЗПСМ Ольга Данчівська. «З точки зору сільської сімейної лікарки мені дуже «зайшли» практичні тренінги по діагностиці і лікуванні запаморочення та різних типів ран.

Також не залишила байдужою Workshop по вакцинації, бо це зараз мега актуально і спікери курсу зробили все, як завжди неперевершено. BLS + AED - потрібно для всіх без перебільшення.», - поділилася своїми враженнями лікарка Ольга Данчівська.