Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 14.05.2021 15:18

Сьогодні, 14 травня, відбулося засідання виконавчого комітету Мостиської міської ради.

Начальник служби у справах дітей міської ради Віктор Копач доповідав   щодо питань захисту прав та законних інтересів дітей.

Відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 № 869, виконавчий комітет міської ради встановив тарифи на дані послуги, що надаються МКП «Водоканал» для населення, бюджетних установ та інших споживачів на 2021 рік. Відтак, з 1 червня діють наступні тарифи: централізоване водопостачання – 22,65 грн/м3 з ПДВ, централізоване водовідведення – 35,52 грн/м3 з ПДВ.

Продовжуючи засідання виконком затвердив паспорти прив’язки комплексу тимчасових споруд (торгових павільйонів) для провадження підприємницької діяльності по вул. Галицька, 1 в м. Мостиська.

Також було надано одноразові грошові допомоги мешканцям громади – ветерану та учаснику Великої Вітчизняної війни, учасникам та потерпілим від аварії на ЧАЕС, з фонду голови та депутатів міської ради.