Структура цивільного захисту у Мостиській територіальній громаді

Дата: 13.05.2021 09:34

Безпосереднє керівництво діяльністю  Мостиської  ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту (ЄДС ЦЗ)  здійснюється головою міської ради.

В структуру  цивільного захисту населення у Мостиській територіальній  громаді  входять

1. Координаційний орган управління цивільним захистом - комісія з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій;

2.Посадова особа з питань цивільного захисту, яка призначається у складі виконавчого органу міської ради;

3.Сили цивільного захисту:

- аварійно-рятувальні служби;

- спеціалізовані служби цивільного захисту;

- формування цивільного захисту;

- місцевий пожежно - рятувальний підрозділ;

- добровільні формування цивільного захисту.

3.Безпосередньо на місцях у населених пунктах - старости сіл.

На випадок виникнення надзвичайних  ситуацій  пов’язаних з масштабними руйнування будівель, затопленням, пожежами, що створюють загрози для життя місцевого населення створюється комісія з питань евакуації та штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.