Відбулася зустріч з ініціативною групою працівників КНП «Мостиська міська лікарня»

Дата: 11.05.2021 18:01
Кількість переглядів: 2056

Сьогодні, 11 травня, у міській раді відбулася робоча зустріч з ініціативною групою працівників КНП «Мостиська міська лікарня». Основною проблемою закладу є те, що місячна сума договору з Національною службою здоров’я України є значно нижчою від потреби у заробітній платі медичним працівникам.

Для виплати заробітної плати медикам з квітня по червень цього року бракує щомісячно 1,3 млн грн.

Дана ситуація склалась тому, що статистика до договору з НСЗУ (01.04.2021 р. - 31.12.2021р.) взята з медичної інформаційної системи за 2020 рік коли власником лікарні була Мостиська районна рада, яка ліквідована у 2020 році. В цей період медики лікарні не були забезпечені комп’ютерами та доступом до мережі Інтернет і тому не реєстрували електронні скерування.

З січня 2021 року дана проблема була виправлена - лікарнею була закуплена комп’ютерна техніка та проведено Інтернет.

Директор КНП «Мостиська міська лікарня» Ігор Руденко та власник лікарні – Мостиська міська рада вживають всіх заходів для виходу підприємства із даної критичної ситуації.