Книга обліку доходів для фізичних осіб

Дата: 13.05.2021 11:11

Фото без описуМостиська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області   повідомляє, що з 1 січня 2021 року для фізичних осіб-підприємців – платників єдиного податку I, II та III груп, передбачено ведення обліку у довільній формі шляхом помісячного відображення отриманих доходів, а для фізичних осіб – підприємців III групи, яка є платниками податку на додану вартість, ще й відображення витрат. Облік доходів і витрат може вестися за власним рішенням платників у паперовому та/або електронному вигляді.

Це означає фактичне скасування Книги обліку доходів, яку ФОПи отримували в податковій службі і яку були зобов’язані заповнювати за офіційно визначеними правилами.

Проте рекомендується все ж вести облік. При цьому  за власним бажанням підприємці можуть продовжити     заповнювати Книгу обліку доходів. Але реєстрацію цієї книги у контролюючих органах з 1 січня 2021 року скасовано.