Мостиська міська рада

Львівської області

Сплата фізичними особами транспортного податку у разі продажу автомобіля протягом звітного року

Дата: 11.05.2021 09:44
Кількість переглядів: 534

Фото без описуМостиська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  повідомляє громадянам – власникам транспортних засобів, що згідно з п.п. 267.2.1 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування  транспортним податком є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального.

Згідно з п.п. 267.6.5 ПКУ у  разі переходу права власності на транспортний засіб від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт.

Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора