Відбулося громадське обговорення проєкту капітального ремонту парку ім. Т. Шевченка

Дата: 07.05.2021 16:55

Сьогодні, 7 травня, відбулося громадське обговорення проєкту капітального ремонту парку ім. Т. Шевченка.

На обговоренні було презентовано ескізний проєкт капітального ремонту з відновленням елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк ім. Т. Шевченка» по вул. Шевченка, 31 А, м. Мостиська. Даним проєктом передбачено благоустрій території, прокладання велодоріжок, встановлення освітлення, місце для проведення святкових заходів тощо. Буде проведена зрізка старих, аварійних дерев згідно з проведеним обстеженням.

Також присутні надали пропозиції для врахування при складанні майбутнього проєкт капітального ремонту парку.

Довідково.

Львівська обласна рада затвердила Перелік природоохоронних заходів, фінансування яких у 2021 році здійснюватимуть з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

Відповідно до затвердженого переліку передбачено виділення коштів для капітального ремонту з відновленням елементів благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Парк ім. Т. Шевченка" по вул. Шевченка, 31 А м. Мостиська. Загальна вартість проєкту – 6,8 млн грн, у 2021 р. передбачається освоєння 1,46 млн грн, в т. ч. з бюджету міської ради – 587 тис. грн. Термін виконання – 2020-2022 роки.