У центральному сквері Мостиськ висаджено 166 молодих дерев

Дата: 05.05.2021 15:29

Сьогодні, 5 травня, прибула остання партія молодих дерев (26 катальп) для посадки у центральному сквері на пл. Ринок у м. Мостиська.

Всього за останні тижні висаджено 166 молодих дерев (клен, катальпа, сакура, граб, тюльпанове дерево).

Мостиська міська рада перепрошує за тимчасові незручності, пов’язані з оновленням скверу на пл. Ринок у м. Мостиська.

Реконструкція центрального скверу здійснюється повністю за небюджетні кошти. Всі дерева, які висаджені у сквері – це дарунок місту від меценатів, доброчинців та небайдужих мостичан.

Впевнені, що ця громадська ініціатива буде прикладом для наслідування.

Мостиською міською радою будуть проведені роботи щодо подальшого облаштування скверу – брукування стежок, підведення освітлення, завезення родючого ґрунту та посів трави, встановлення додаткових лавок, облаштування додаткового входу до дитячого майданчика, перенесення літньої сцени.