Відбулася нарада зі старостами сіл

Дата: 30.04.2021 14:21

Сьогодні, 30 квітня, відбулася нарада зі старостами сіл громади щодо благоустрою та підготовки до Великодніх свят.

Старости сіл інформували про проведену роботу, загальний стан справ на території округу та необхідність профілювання доріг.

Міський голова Мирослава Пельц відмітила, що в усіх селах громади наведено благоустрій та наголосила на необхідності своєчасного донесення важливої інформації до жителів громади.

Також начальник управління економічного розвитку та інвестиційної політики громади Павло Осипов інформував про можливість виділення щебеню для ремонту доріг та проведення їх профілювання.

Завершуючи нараду Мирослава Пельц привітала усіх присутніх з Великодніми святами та побажала добра, міцного здоров’я, миру та злагоди.