Про звернення депутатів міської ради

Дата: 23.04.2021 17:43

Сьогодні, 23 квітня, депутати Мостиської міської ради під час пленарного засідання прийняли рішення про звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо незадовільної роботи влади та провалену кампанію з вакцинації населення.

У заяві депутати наголосили на незадовільній роботі влади, що несе загрозу життю українців через провалену кампанію з вакцинації населення, а також невчасну виплату заробітної плати лікарям, які лікують пацієнтів з COVID-19.

Також у зв’язку з безпрецедентним наступом на основні інститути свободи та демократії, про що яскраво свідчать вибори народних депутатів на ОВО № 50 та № 87 депутати міської ради звернулися до Президента України та Центральної виборчої комісії щодо виборів на даних округах.

Звернення депутатів Мостиської міської ради VIII скликання до Президента України та Верховної Ради України щодо незадовільної роботи влади та провалену кампанію з вакцинації населення

Звернення до Президента України, Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №50 та №87