Відбулося публічне обговорення проведення планових лісогосподарських заходів

Дата: 22.04.2021 15:55

Вчора, 21 квітня, відповідно до рішення Мостиської міської ради від 26.03.2021 р. №19 «Про порядок ведення лісового господарства, охорони лісів та використання лісосировинних ресурсів на території Мостиської міської ради», відбулося публічне обговорення проведення Мостиським лісництвом «ДП Самбірське ЛГ» планових лісогосподарських заходів на території старостинського округу сіл Малнів та Малнівська Воля.

На зустрічі були присутні лісничий Мостиського лісництва Ярослав Ціж, староста сіл Мирослава Корпесьо та жителі округу.

Лісничий Ярослав Ціж ознайомив присутніх з планом лісогосподарських заходів, що будуть проводитись у держлісфонді Мостиського лісництва у 2021 році та про можливість виписки жителям прилеглих територій деревини паливної НВ, лісоматеріалів круглих.