Міський голова Мирослава Пельц зустрілася із медиками

Дата: 20.04.2021 17:33

Вчора, 19 квітня, в приміщенні міського Народного дому відбулася зустріч міського голови Мирослави Пельц із медиками КНП «Мостиська міська лікарня» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги». На зустрічі розглядалося ряд важливих питань, зокрема, процес реєстрації декларацій із мешканцями Мостищини та сімейними лікарями центру ПМСД, труднощі із якими звернулися медики первинки після приєднання 8 сільських рад до громади міста, проблеми функціонування 3 корпусів міської лікарні, фінансові труднощі в утриманні ФАПів у невеликих селах. Найбільше дискусій викликало питання належної взаємодії первинної та вторинної ланок медицини. У директорів підприємств Ігоря Руденка та Юрія Романишака є різне бачення щодо майбутнього обидвох підприємств.

Мирослава Пельц наголосила, оскільки центр ПМСД має можливість самостійно надавати первинну медичну допомогу мешканцям громади та має для цього гарантований Національною службою здоров’я України фінансовий ресурс, то доля лікарні лише у руках медиків та в ефективному управлінні нею.

Якісні послуги, матеріально-технічна база, відсутність поборів, відповідальність та ефективність медичних працівників лікарні – лише це може зупинити процес майбутньої ліквідації міської лікарні.