Деклараційна кампанія-2021: оподаткування спадщини та/або подарунків

Дата: 21.04.2021 11:25

Фото без описуМостиська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області  нагадує жителям Мостищини, що триває кампанія декларування доходів громадян. Під час цієї кампанії громадяни, які минулого 2020 року  отримували доходи у вигляді спадщини та/або подарунків, мають задекларувати такі доходи та сплатити відповідні податки.

Граничний термін подання декларації настає 30 квітня поточного року. Сплатити узгоджені податкові зобов’язання платники податку зобов’язані до 01 серпня 2021 року.

Пам’ятайте, одним із важливих джерел доходів бюджетів органів місцевого самоврядування є саме сплата місцевих податків і зборів, які в основному спрямовуються на утримання бюджетних та комунальних установ громади.