Добра новина для поціновувачів історії міста Мостиськ

Дата: 16.04.2021 15:26

Мостиською міською радою було лише зараз віднайдено наукову документацію «ІСТОРИКО-АРХІТЕКТУРНИЙ ОПОРНИЙ ПЛАН. ВСТАНОВЛЕННЯ МЕЖ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЗОН ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК ТА ІСТОРИЧНОГО АРЕАЛУ М. МОСТИСЬКА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛ.». З 2012 по 2015 роки державним підприємством «Український регіональний спеціалізований науково-реставраційний інститут «Укрзахідпроектреставрація» було проведено ґрунтовне дослідження м. Мостиськ, як міста, яке входить в перелік міст-об’єктів історичної спадщини згідно з Постановою Кабміну від 26 липня 2001 р. N 878 «Про затвердження Списку історичних населених місць України».

Документація стала першим етапом процесу розроблення Генерального плану Мостиськ та була затверджена наказом Міністерства культури України в серпні 2015 р. № 693.

Дана наукова робота з невідомих причин була прихована для загального доступу громади міста. Отож, за ініціативи міського голови Мирослави Пельц, надаємо доступ до текстових та графічних матеріалів на офіційному сайті міськради.

Детальніше тут.