Мостиська міська рада

Львівської області

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Дата: 12.04.2021 17:20
Кількість переглядів: 604

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішень Мостиської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік», «Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік», «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік», «Про встановлення ставок і пільг із сплати земельного податку на 2022 рік»

Проект рішення сесії Мостиської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік», розроблено з метою дотримання вимог статті 12 Податкового кодексу України. Проектом регуляторного акта передбачається виконати вимоги чинного законодавства та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, для належного виконання заходів місцевих цільових програм на 2022 рік. 

Проект рішення сесії Мостиської міської ради «Про встановлення ставок єдиного податку на 2022 рік», з метою дотримання вимог статті 12 Податкового кодексу України. Проектом регуляторного акта передбачається створити рівні права і можливості для всіх фізичних осіб - підприємців, які здійснюють підприємницьку діяльність на території Мостиської територіальної громади та забезпечити надходження до загального фонду місцевого бюджету, що дозволить провести належне фінансування заходів місцевих програм у 2022 році.

Проект рішення сесії Мостиської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» розроблено з метою дотримання вимог статті 12 Податкового кодексу України. Проектом регуляторного акта передбачається встановити ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік, які забезпечили б надходження до бюджету міської ради для реалізації місцевих цільових програм.

Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу до них будуть розміщені 16 квітня 2021 року на офіційному сайті Мостиської міської ради https://mostyska-gromada.gov.ua в розділі «Оголошення».

Зауваження та пропозиції надаються до Мостиської міської ради за адресою: 81300, м.Мостиська, вул. Грушевського, 6, тел. 4-14-92, або в електронному вигляді на адресу: mostrada@ukr.net впродовж одного місяця – з 16 квітня 2021 року до 16 травня 2021 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора