В Мостиській ДПІ проведено «гарячу лінію» з платниками податків

Дата: 12.04.2021 11:55

В Мостиській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області 09.04.2021 року проведено «гарячу лінію» з платниками податків з питання декларування доходів громадян отриманих за 2020 рік та змін у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій. На запитання підприємців відповідав начальник Мостиської ДПІ Василь Дутко.

Найбільш підприємці цікавилися по декларуванню доходів громадян щодо граничних строків подання податкової декларації про майновий стан і доходи, куди та яким чином подавати декларацію, які доходи зобов'язані задекларувати громадяни, в яких випадках декларація не подається та змінами у застосуванні реєстраторів розрахункових операцій,

Під час телефонної зустрічі підприємці висловили зацікавленість в оперативному отриманні інформації про податки та діяльність податкової служби.