Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 06.04.2021 16:20

Мостиська міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування  пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повна назва документа державного планування:

Детальний план території щодо розміщення земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в районі вул. Я. Мудрого у м. Мостиська, Мостиської міської ради, Яворівського району, Львівської області.

Замовник розроблення детального плану:

Мостиська міська рада Львівської області.

Розробник ДПТ:

ТзОВ «Інститут Геоінформаційних систем»

Розробник СЕО:

ТзОВ «Інститут Геоінформаційних систем»

Передбачувана процедура громадського обговорення:

• Дата початку та строки здійснення процедури:

Подати свої письмові зауваження та пропозиції можна в Мостиській міській раді (адміністративне приміщення за адресою Львівська обл., м. Мостиська, вул.. М.Грушевського, 6):

з 8 квітня 2021 року до 10 травня 2021 року.

Відповідальною посадовою особою Мостиської міської ради за організацію розгляду пропозицій – Начальник відділу містобудування та архітектури Мостиської міської ради.

• Способи участі громадськості:

Участь громадськості це подання письмових зауважень та пропозиції щодо проекту державного планування слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

Ймовірні транскордонні наслідки для довкілля при реалізації документу державного планування – детального плану території відсутні.

• Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

Громадські слухання призначено на 15:00 год. 11 травня 2021року в приміщенні Мостиської міської ради, Львівської області.

• Орган, до якого подаються зауваження та пропозиції:

Львівська обл., м. Мостиська.

тел./ факс:   0323441492,

E - mail: mostrada@ukr.net

Публікація оголошення про процедуру розроблення містобудівної документації та стратегічної екологічної оцінки в її складі в:

Офіційному веб-сайті Мостиської міської ради – дата публікації –8 квітня 2021р.

Мостиському часописі «Наш край» – дата публікації – 8 квітня 2021р.

про початок процедури розгляду та врахування
пропозицій  громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до рішення Мостиської міської ради від 22.01.2020р.№ 20 розпочато розроблення проекту детального плану території щодо розміщення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дитячого майданчика та паркомісць (автостоянки) по вул. 16 Липня в м. Мостиська, Мостиської міської ради, Яворівського району, Львівської області.

Замовник розроблення детального плану – Виконавчий комітет Мостиської міської ради.

Розробник детального плану – ТзОВ «Інститут геоінформаційних систем».

Ознайомитися з містобудівною документацією та подати пропозиції можна в приміщенні Мостиської міської ради від 09.04.2021 р. до 10.05.2021 року.

Подання пропозицій щодо проекту слід оформляти відповідно до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555.

Строк розгляду пропозицій завершується 10.05.2021 року.

Громадські слухання призначено на 15:00 год. 11 травня 2021 року в приміщенні Мостиської міської ради, Львівської області.