У Мостиськах буде реконструйовано стадіон «Карпати»

Дата: 18.03.2021 11:55

Мостиський стадіон «Карпати» тривалий час знаходився у незадовільному стані: під впливом погодних факторів руйнувалися трибуни та бігова доріжка, а ремонтні роботи не проводились.

Міський голова Мирослава Пельц виступила з ініціативою реконструкції трибун та бігової доріжки стадіону. Дана ідея була підтримана депутатом обласної ради Євгеном Бубою та директором управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Романом Хім’яком.

На сесії Львівської обласної ради, 16 березня, депутати затвердили Комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, у якій серед 3 стадіонів Львівщини, які цього року будуть реконструйовані, є і Мостиський стадіон «Карпати». На цей проєкт область виділила 7 млн грн.

На черговій сесії міської ради буде розглянуто питання щодо фінансування цього довгоочікуваного та потрібного для громади об’єкту, оскільки обласні кошти не підуть у Мостиську громаду без закладеного фінансового ресурсу у бюджеті міської ради.