Про ремонт дороги Наконечне-Гостинцеве

Дата: 18.03.2021 11:32

Львівська обласна рада на засіданні 16 березня затвердила переліки доріг, які ремонтуватимуть у 2021 році за кошти обласного бюджету.

В рамках реалізації Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки на це в обласному бюджеті передбачено 200 млн грн.

Серед автомобільних доріг загального користування місцевого значення, будівництво, реконструкція, ремонти і утримання яких планується проводити у 2021 році за рахунок коштів обласного бюджету є автомобільна дорога загального користування місцевого значення С141034 Наконечне–Гостинцеве на поточний ремонт якої виділено 3,2 млн грн. Варто зазначити, що дана дорога, яка проходить через с. Арламівська Воля, перебуває вкрай незадовільнім стані про, що неодноразово було наголошено на нарадах з керівництвом області міським головою Мирославою Пельц.

Мостиською міською радою буде здійснюватися постійний моніторинг якості та термінів ремонту даної дороги.