При кампанії декларування можна використовувати засоби електронного зв’язку при подачі податкової декларації про майновий стан і доходи за 2020 рік

Дата: 16.03.2021 09:52

Фото без описуМостиська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що податкова декларація про майновий стан і доходи може бути подана до чого контролює органу засобами електронного зв’язку в електронній формі.

Якщо декларація направляється засобами електронного зв’язку слід скористатися сервісом «Електронний кабінет», який знаходиться за адресоюhttps://cabinet.tax.gov.ua.

Вхід до «Електронного кабінету» здійснюється за допомогою особистого електронного ключа, який видається Акредитованим центром сертифікації ключів (АЦСК) Інформаційно-довідкового департаменту ДПС та іншими АЦСК, з переліком яких можна ознайомитися у відкритій частині «Електронного кабінету».

Також нагадуємо, що громадяни можуть дізнатися про свої отримані  доходи  з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків  у приватній частині сервісу «Електронний кабінет».

Для подачі декларації необхідно перейти у режим «Декларація про майновий стан і доходи» та заповнити декларацію.