Відбулась нарада щодо взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади

Дата: 11.03.2021 11:48

Фото без описуВчора, 10 березня, відбулась нарада щодо взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади.

Нарада проводилась за участі представників Мостиського районного управління Держпродспоживслужби, Мостиської міської ради, пасічників, сільгосппідприємств.

Учасники зустрічі обговорили питання про алгоритм дій для запобігання випадкам масового отруєння бджіл, мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл у період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин, ветеринарно-санітарний нагляд у пасічництві та профілактики основних захворювань бджіл.

В рамках обговорення спеціалісти Держпродспоживслужби інформували про інструменти підтримки розвитку бджільництва у 2021 році, зміни у законодавчих ініціативах щодо реєстрації пасік, вимоги у застосуванні агрохімікатів при обробітку посівів сільськогосподарських культур та багаторічних насаджень. Також працівники управління наголосили пасічникам на необхідності реєстрації та виготовленні ветеринарно-санітарних паспортів пасік.