У Мостиськах відзначили 207-у річницю від дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 16:33

Сьогодні, 9 березня, ми відзначаємо 207-у річницю від дня народження великого українця – Тараса Шевченка. З цієї нагоди відбулося літературно-мистецьке свято "Обнімітеся ж, брати мої!" у сквері біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Участь у заході взяли Мостиський міський голова Мирослава Пельц, голова Яворівської районної ради Микола Романюк, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Горбацьо, заступник голови Яворівської райдержадміністрації Володимир Дзюнька, громадськість.

Святкування розпочалося із покладання квітів до підніжжя пам’ятника Т. Г. Шевченку. Також звучав твір Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні працівників культури, освіти, міської ради та інші твори у виконанні Народного вокального ансамблю «Намисто».

Вшанування генія українського народу продовжилось читацьким марафоном «Мостищина читає Шевченка» під час якого лунали твори у виконанні керівництва міської ради та району, працівників освіти громади.

І на оновленій землі

Врага не буде, супостата,

А буде син, і буде мати,

І будуть люде на землі.