Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міської ради

Дата: 09.03.2021 11:34

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Повне найменування: Мостиська міська рада Львівської області

Місцезнаходження: 81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського,6

Підстава для проведення конкурсу

Рішення сесії Мостиської міської ради № 6  від  25 лютого 2021 р.

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів

Прийом документів на Конкурс буде проводитись з «05» квітня 2021 року по «16» квітня 2021  року за адресою: м. Мостиська, вул. Грушевського, 6 (кабінет відділу капітального будівництва).

З умовами конкурсу можна ознайомитися за телефоном: (0676725298), спеціаліст  першої категорії відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, та комунальної власності   Мостиської міської ради Угрин Василь Ярославович.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

1. Наявність матеріально-технічної бази

Підприємство учасника конкурсу повинно бути забезпечене сміттєвозами в кількості не менше 2 одиниць, необхідною технікою та механізмами для якісного надання послуг з вивезення побутових відходів.

2. Вартість надання послуг

Поданий учасником конкурсу розрахунок ціни/тарифу на надання послуг з вивезення побутових відходів повинен містити посилання на нормативно-правовий акт, відповідно до якого вони розраховуються.

3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів

Не менше 1 року.

3.  Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації

Не менше 6 чол.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів.

Послуги повинні надаватись в адміністративних межах Мостиської міської ради, в населених пунктах: м.Мостиська, сіл Крисовичі,Чишки, Нагірне,Липники, Стрілецьке, Добощівка, Годині, Раденичі, Хатки, Чижевичі, Підліски, Вишенька, Стоянці, Санники, Мистичі, Арламівська Воля, Твіржа, Вуйковичі, Завадів, Слабаш, Хоросниця, Берегове, Заріччя, Королин, Пісок, Пнікут, Буховичі, Воля Малнівська, Мартини, Петики, Піхи, Рожаки, Малнів, Дубинки, Загорби, Мазури, Мелешки, Черневе, Заверхи, Старява, Соколя, Качмарі, Колодка, Корчунок, Максимці, Крив’яки, Гостинцеве, Завада, Підгать, Крукеничі, Воля Садківська, Острожець, Хлиплі, Судковичі, Ятвяги, Зав’язанці, Княгиничі, Костильники, Кропильники, Ніговичі, Солтиси, Топільниця.

Загальна кількість населення – 34081 чол.

В адміністративних межах Мостиської міської ради знаходяться наступні об’єкти утворення побутових відходів:

-  багатоквартирні житлові будинки (95 шт.);

-  одноквартирні житлові будинки (14701 шт.);

-  підприємства, установи, організації (220 суб’єктів).

Середня відстань до об’єкту поводження з відходами – сміттєзвалища ТПВ – 17 км. Місцезнаходження сміттєзвалища ТПВ: 3-ій км автодороги Мостиська – Дидятичі  С 141003.

Збирання побутових відходів від населення, підприємств і організацій – згідно Конкурсної документації.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами .

В адміністративних межах Мостиської міської ради знаходиться сміттєзвалище твердих побутових відходів на відстані 3,2 км., в південно-східному напрямку від м. Мостиська, площею 3,0 га, на якому відбувається захоронення побутових відходів.

Способи, місце та кінцевий строк подання  конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою.

Конкурсні пропозиції подаються за адресою: 81300, Львівська обл., м. Мостиська, вул. Грушевського, 6, 1 поверх, каб. відділу капітального будівництва, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою виконавчого комітету Мостиської міської ради.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій «16» квітня 2021 р.  до 12.00 год.