Мостиська громада подала 31 заявку на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив

Дата: 02.03.2021 10:38

Завершилася подача заявок на обласний конкурс проєктів місцевих ініціатив, яка тривала до 1 березня. Відтак Мостиською територіальною громадою подано 31 заявку по напрямках: «Освіта» - 6 заявок, з них ДНЗ – 1; Школи - 5; «Культура» - 2; «Охорона здоров’я» - 1; «Вуличне освітлення» - 13; «Інші пріоритети» - 9, з них дитячі майданчики – 7. Усі заявки прийняті та зареєстровані, жодна з них не була відхилена.

Мікропроєкт – це воля громади, яка зібрала кошти на певну необхідність, «плюс» місцеві кошти та кошти обласного бюджету. Найближчим часом планується проведення засідання Конкурсної ради, яка підсумує результати подання заявок та скерує їх на оцінку Експертній комісії.

Детальніше з проєктами можна ознайомитися ТУТ.