Мостиська міська рада

Львівської області

«Ми - українці, і цим пишаємося...»

Дата: 02.03.2021 09:50
Кількість переглядів: 1386

Фото без опису

«Ми - українці, і цим пишаємося...» - саме під таким гаслом пройшов тиждень рідної мови в ОЗ «Малнівський ЗЗСО І - ІІІ ст.». Заходи, які були заплановані, перетворили дні шкільного життя на свято Українського Слова, яке з гордістю, любов'ю лилося з вуст учнівської молоді.

Метою всіх проведених заходів було актуалізувати та поширити раніше набуті знання з української мови та літератури; збагатити словниковий запас; розвивати творчі здібності, естетичні смаки, мовлення та мислення учнів; сприяти формуванню високоморальної особистості; виховувати інтерес до народних традицій, повагу та любов до української мови, розуміння її краси.

Тиждень української мови - це можливість ще раз нагадати собі і оточуючим хто ми і чиї діти. Під керівництвом учителів вихованці школи мали можливість продемонструвати свої здібності у декламуванні, образотворчому і вокальному мистецтві.

Проведено тематичні уроки і виховні години, виставка в бібліотеці, конкурс декламаторів, виконавців пісень, малюнків. А також мовознавчі вікторини, турніри.

Єдиний скарб у тебе – рідна мова,

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства...

Фото без описуФото без опису« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора