В Мостиській ДПІ проведено «круглий стіл» з платниками податків

Дата: 16.02.2021 10:02

Мостиській ДПІ ГУ ДПС у Львівській області 10.02.2021 року було проведено «круглий стіл»  з платниками податків На запитання підприємців відповідав начальник Мостиської ДПІ Василь Дутко. Були підняті питання щодо  декларування доходів громадян отриманих за 2020 рік, по РРО та інші питання по нарахуванню та сплаті податків та  інших неподаткових платежів. Найбільш підприємці цікавилися по декларуванню доходів громадян щодо граничних строків подання податкової декларації про майновий стан і доходи, по граничних строках сплати податкових зобовзань, по основних випадках подання декларації про майновий стан і доходи, які документи потрібно подати на відшкодування грошей за навчання дитини. По РРО цікавило платників податків кому необхідно з 1 січня 2021 року необхідно застосовувати РРО, коли необхідно розпочати використовувати РРО платнику єдиного податку у разі перевищення граничного рівня доходу, які фінансові санкції передбачено з 1 січня 2021 року у разі незастосування реєстратора розрахункових операцій.

Також підприємців цікавило питання щодо подачі податкової звітності в ДПІ за відсутності електронного ключа, якщо суб’єкт господарювання протягом звітного періоду і в податковому звіті відсутні будь які показники.

На завершення заходу учасники отримали відповіді на проблемні питання, що їх цікавили.