Мостиська міська рада

Львівської області

Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 15.02.2021 14:31
Кількість переглядів: 528

Фото без опису

08-14 лютого 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 97 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено: 4 заклади громадського харчування, 40 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами, 44 об’єкти торгівлі промисловими товарами,  3 аптеки, 3 перукарні,  інші об’єкти – 3 (офіси).

За результатами виявлених порушень складено 13 протоколів відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах,  місцях масового скупчення людей.

На даний час продовжують діяти обмеження, які відповідають «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки згідно Постанови КМ України від 09.12.2020р. № 1236.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора