Погіршення погодних умов

Дата: 11.02.2021 13:18

Увага! Погодні умови знову погіршуються! На дорогах створюється надзвичайна ситуація.

Уся снігоприбиральна техніка МКП «Житловик» працює в посиленому режимі! В черговий раз на допомогу місту прийшли місцевий бізнес та фермери. Їхня техніка надає посилену допомогу громаді.

Мостиська міська рада закликає утриматися від поїздок на час негоди, а також не залишати автомобілі обабіч доріг та в непризначених для цього місцях, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Також, при необхідності поїздок, просимо водіїв бути максимально уважними за кермом, обирати помірну швидкість і дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, а також враховувати особливості та стан транспортного засобу.

Окрім цього нагадуємо, що міжнародну трасу М-11 обслуговує Служба автомобільних доріг у Львівській області (телефон гарячої лінії 0322630369), а доїзди до сіл громади перебувають на балансі департаменту дорожнього господарства ЛОДА, який відповідає за її обслуговування (телефон гарячої лінії 0322999141).