«Скажи: Пластику - НІ! Зеленому майбутньому - ТАК!»

Дата: 10.02.2021 14:24

Про шкоду пластикових виробів для навколишнього середовища і організму людей говорять уже давно, але кількість пластмасових виробів, які накопичилися на полігонах, з кожним днем ??тільки зростає. Без можливості бути переробленими, «пластикові вбивці» десятиліттями завдають шкоди природі і «збагачують» шкідливими речовинами наші організми. Основна проблема з пластиком в тому, що його треба сортувати та відправляти на переробку. Тим часом від не перероблених пластикових «вбивць» страждають всі живі організми. Вже не один рік учні, вчителі та працівники ліцею № 3 збирають пластикові кришечки від пляшок для подальшоі? переробки, а з 15 травня 2018 року цей освітній заклад долучився до участі у Всеукраі?нському дитячому екологічному конкурсі «Скажи: Пластику - НІ! Зеленому маи?бутньому - ТАК!», заснованому благодіи?ною організацією «Лелекера». Конкурс є складовою частиною благодіи?ноі? програми «Шлях додому» метою якого є надання допомоги постраждалим в АТО. Кришечки и?дуть на переробку, а завод перераховує кошти за надану сировину на рахунок фонду.

Спільними зусиллями було зібрано та посортовано 25 кілограмів пластику. Слід відзначити наи?активніших учасників, а саме: ученицю 9 класу Катажину Куц, вчительку початкових класів Терезу Летньовську та кухаря Христину Мадаи?. Сортували пластик учні 6 і 9 класів. Координує проект вчителька біологіі? та хіміі? Олександра Головач.