Проведено прибирання центральної дороги Мостиськ

Дата: 09.02.2021 18:27

За ініціативи міського голови Мирослави Пельц було організоване екстрене прибирання узбіч центральної дороги Мостиськ та прилеглих вуличок.

На цю добру справу відгукнулися правдиві патріоти громади – керівники фермерських господарств та підприємці Мостищини – Олег Гіс, Михайло Мартин, Володимир Кулій, Ростислав Тхір, Андрій Охендушкевич, Микола та Павло Збитковські, Ігор Замчала, Віктор Дорош, Юрій та Андрій Турчини.

Завдяки професійним навичкам їх працівників – водіїв спеціалізованої техніки було вивезено з центральної частини міста понад 100 великогабаритних причепів снігу.

Міська рада дякує всім, хто поставився з розумінням до складних обставин в яких опинилося місто внаслідок негоди, висловлює вдячність волонтерам та представникам Національної поліції, а також перепрошує учасників дорожнього руху.