Оперативна інформація щодо моніторингових обстежень

Дата: 09.02.2021 10:34

01-07 лютого 2021р. фахівцями Мостиського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області у складі постійних мобільних груп з представниками Національної поліції, проведено 127 моніторингових обстежень щодо дотримання профілактичних і протиепідемічних заходів та карантинних обмежень, з них обстежено:16 закладів громадського харчування, 60 об’єктів торгівлі продовольчими  товарами,  30 об’єктів  торгівлі промисловими товарами,  3 ЗОНЗ,  3 дошкільні навчальні заклади, 2 перукарні,  інші об’єкти – 13 (ЛПЗ, аптеки, офіси, автостанція).

За результатами виявлених порушень складено 20 протоколів відповідно до ст. 44-3 КУпАП – порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм.

Перевіряючи виконання протиепідемічних обмежень в умовах адаптивного карантину, фахівці надають роз’яснення та рекомендації щодо дотримання маскового режиму, соціальної дистанції, проведення заходів дезінфекції у закладах громадського харчування, перукарнях та салонах краси, агропродовольчих ринках, перебування в громадських будівлях та спорудах,  місцях масового скупчення людей.